Yeni Bir Ameliyat Şart Değil!

Op.Dr.Bülent Koç, burun ucunda ameliyata bağlı ve ameliyat olmamış bir burundaki deformiteler, düzensizliklerin dolgu ile çok kısa sürede toparlanabildiğini söyledi..
Bu haber 2015-08-24 17:31:25 eklenmiş ve 544 kez görüntülenmiştir.

Op.Dr.Bülent Koç, burun ucunda ameliyata bağlı ve ameliyat olmamış bir burundaki deformiteler, düzensizliklerin dolgu ile çok kısa sürede toparlanabildiğini söyledi.
Rinoplasti Merkezi’nden Op.Dr.Bülent Koç, konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada, “Burun estetiği sonrasında burnunuzda bazı deformasyonlar oluştu ve tekrar ameliyata çok sıcak bakmıyorsanız birçok problem dolgu maddeleri kullanılarak düzeltilebilmektedir. Muayenehane koşullarında lokal anestezi ile ağrısız bir şekilde, problemli bölgelere geçici dolgu maddeleri verilerek çok kısa bir zamanda bu problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Ortalama 1-3 yıl arasında giden bu dolgu maddeleri ile burun sırtındaki düzensizlikler düzeltilebiliyor, çökük bir burun sırtı yükseltilip düz bir hale getirilebilir. Eğri görünen bir burun yapısı dolgu desteği ile bu eğriliği daha az algılanabilir şekilde desteklenebiliyor. Burun ucu dolgusu ile artık düşük olan burun ucu dolgu ile desteklenerek daha belirginleştirilebiliyor ve yükseltilebiliyor.” diye konuştu.
Op.Dr.Bülent Koç, açıklamasını şöyle sürdürdü;
“Ameliyatla yapılan tedavilerden farklarını sıralamak gerekirse; Kullanılan ürünlerin vücut tarafından tüketilmesi nedeni ile sonuçlar kalıcı değil. Dezavantaj olarak görülen bu süre ameliyatla istediği sonucu alamayan hastaları ikinci bir operasyondan kurtarabilir. 2-3 yıl sonra yeniden uygulama gerekebilir, Operasyonlara göre hastaya daha az maliyetli olmakta, Ameliyat sonrası iyileşme dönemi gerekmediği için hasta aynı gün yaşamına dönebilmekte, Kontrol seansları ile daha sağlıklı ve başarılı bir sonuç elde edilebilir.
Uygulama burun içindeki deviasyon ve geniz eti ile ilgili problemler için herhangi bir çözüm getirmemekte sadece estetik ve kozmetik sorunlara cevap verebilmekte. Her tip burun için uygun olmayabileceği için doğru hasta seçimi ve iyi bir doktor seçimi ile başarının yüksek olduğu bilinmektedir.”


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SAĞLIK haberleri

Yazarlar

En çok okunanlar

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket
© Copyright 2019 Erzurum Sondakika. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
SİYASET